Mám radost, že jste si udělali čas a navštívili moji stránku. Je malým vítězstvím mého souboje s počítačovou technikou a tak doufám, že se bude zlepšovat postupně s mými pokroky. :-) Pro stejně (ne)zdatné přidám malý návod: základní informace o mně jsou zde, filmografie a jiné zločiny zanechaly stopu zde, novinářský pohled na mne najdete zde, učesaná, nalíčená a usměvavá jsem zde a všelicosy bude asi nejčastěji obměňovaná a doplňovaná rubrika mých fotografických pokusů, tam mám svoje fotografické galerie.

 
 .smmmm

Fotečky z cest i z domova

Focení, focení... Zabírá mi čím dál víc času a čím dál víc mě baví. Nedávno tomu, co jsem prohlašovala, že fotit budu na automatické režimy a obrázky budu dělat tak, abych je nemusela nijak editovat. Jó, jó... Odříkaného chleba největší krajíc. Takže bojuju s Photoshopem, Zonerem, Profesional Digital, prostě, jak se dá.


 
Nepál srpen 2010
Nepál byl bonusem v naší cestě do Tibetu. Pobyli jsme tu jen pár dní, čekajíce na letadlo a zamilovali se do atmosféry ruchu na Durbaru, do nepředstavitelného mumraje v úzkých uličkách v Káthmándu a oředevším do milých usměvavých a neuvěřitelně ochotných lidí.


 
USA květen 2010
Jo, jo, to jsem si myslela, že bude pohodička. Vyfotit bez velkého trmácení nějakou tu červenou skálu, kvetoucí kaktus a pár gamblerů v Las Vegas. Nakonec to byl pěkný adrenalin. Když se konečně protrhla věčně zamračená obloha, být na tom správném místě a ulovit hezkej obrázek.


 
Cesta poutníků
Tibet květen 2009

S fenomenem poutníků se v Tibetu setkáváte na každém kroku. Nejen ve městech a v blízkosti klášterů, kam putují mnohdy stovky kilometrů, někdy sami, někdy s rodinou, někdy se zvířaty. Fotky jsou z Lhasy a z klášterů Drepung a Tašilhünpo.


 
Čína květen 2009
Země středu, můj cestovatelský sen, na který jsem čekala dvanáct roků. Bylo málo času, ale doufám, že se tam zase vrátím.


 
Keňa Tanzanie prosinec2008
Být turistou na téhle cestě, tak možná pláču. Jako fotograf jsem jásala. Průtrže mračen, větrná tornáda zvedající prach, a slunce jenom v brzkém ránu. Prostě, fotografův sen.

Moje galerie

Indie 2012 ZDE
Benátky 2011 ZDE
Benátky - masky 2011 ZDE
Fuerteventura 2011 ZDE
Nepál 2010 ZDE
USA 2010 ZDE
Tibet 2009 ZDE
Čína 2009 ZDE
Keňa Tanzanie 2009 ZDE


 .
 .

počítadlo.abz.cz

 .    webová stránka
   herečky Ljuby Krbové
   kontakt Ljuba zavináč Krbová.cz
   foto v hlavičce:
   (C) Majka Votavová
  .